Güray Erişkin

Güray Erişkin

Güray Erişkin

iamyouth

2010 - 2011

• Üniversite-genç iletişimi, dijital-mobil platformlar ve dijital pazarlama alanlarında 15 yıldan fazla B2B proje geliştirme deneyimine sahip bir girişimci ve çok yönlü pazarlama profesyoneliyim.

• 2017'den beri, performans pazarlama kanalları (sosyal reklamlar, yerel reklamlar, SEA), analitik ve büyüme pazarlaması ve bunları dahil ettiğim kurumsal yetenekler ve uygulamalara entegre etme becerilerimi geliştiriyorum.

• 2011 yılında, bir grup melek yatırımcı tarafından finanse edilen entegre bir pazarlama ve iletişim ajansı olan iamyouth'u kurdum. Takımımla; Müşterilerimizin “üniversite” dikeyinde pazarlama, işveren markası ve kurumsal iletişim çabalarını desteklemek için çok sayıda güzel fikir ve coşku içeren birkaç proje geliştirdik.

• Türkiye'nin ilk dijital ve tanınmış gençlik platformlarından biri olan Üniaktivite'i 2005 yılında kurdum. Şu anda platform, üniversite öğrencilerinin kampüs ve gençlik etkinliklerini takip etmelerine olanak tanıyan bir mobil uygulama olarak çalışıyor. Üniversite lokasyonlarına gidin, promosyon kodlarıyla indirim ve bedava yararlanın ve herhangi bir kayıt formunu doldurmadan QR kodunu kullanarak etkinliklere erişin.

• 2005 yılında ekip çalışması ve motivasyon eğitimlerine odaklanan etkinlik tedarikçisi bir şirket olan M3 Works'ü kurdum. Takımımla; 2011'de çıkış yapana kadar 6 yılda ~ 250 markanın 750'den fazla kurumsal etkinliğini sahneledik. Şirket halen faal durumda.

• Marka aktivasyonlarını ve genç yetenek kazanımlarını iyileştirme konusunda müşteri odaklı ve kanıtlanmış geçmiş performansım var. T biçimli bir pazarlamacı olarak, bütünsel bir yaklaşıma öncelik vererek diğer ekiplerle işlevler arasında çalışmayı başardım.

Uzmanlık Alanları: Girişimcilik, Yeni İş Girişimleri, Pazarlama İletişimi, Proje Geliştirme, Performans Pazarlaması, Büyüme Pazarlama, B2B Satış, Üniversite-Gençlik İletişimi, İşveren Markası, İK Pazarlaması.